Sunduğumuz Hizmetler

Kapalı Halı Saha Yapımı

Kapalı Halı Saha Yapımı

Yapılacak olan kapalı halı sahanın temel çevre betonları yapılarak, bunlara çelik kostiriksiyon projeye göre montajı yapılır. Halı sahanın brandası, üst ve yan fileleri, zeminin suni çim kaplaması, let aydınlatma sistemi yapılarak kapalı halı saha işleri tamamlanır.
Kapalı Teniskort Yapımı

Kapalı Teniskort Yapımı

Kapalı alan da tenis keyif verir. Kapalı teniskort için zemin betonu atılarak çelik kostiriksiyonu yapılarak üzerine isteğe bağlı olarak branda, polikarbon ve sandeviç panel gibi ürünler ile kaplanarak montajı yapılır. Zemine komple akrilik kaplama veya tartan zemin kaplaması yapılarak zemin hazırlanır. Oyun alanına tenis diregi ve filesi gerdirilerek sabitlenir. Kapalı teniskortun komple aydınlatma sistemi yapılarak saha kullanıma hazır hale getirilir.
Kapalı Basketbol Ve Voleybol Yapımı

Kapalı Basketbol Ve Voleybol Yapımı

Basketbol sahası için komple zemine projesine göre beton atılarak, üst çelik iskeleti oluşturulur. Üzerine isteğe bağlı olarak branda, polikarbon ve sandeviç panel gibi ürünler ile kaplanarak montajı yapılır. Basketbol çevre tel çit işleri yapılarak zeminin akrilik yada epdm kaplaması yapılır. Sahaya 2 adet pota montajı yapılarak kullanıma hazır hale getirilir.
Kapalı Manej Yapımı

Kapalı Manej Yapımı

Kapalı manej yapımı: Manej: Binicilik sporu ile ilgilenen kişilerin belirli eğitimleri alabilmeleri için, güvenlikli ve rahat ata binmeleri için yapmış olduğumuz bir kapalı alandır.
Açık Halı Saha Yapımı

Açık Halı Saha Yapımı

Halı saha yapılacak alan önceden keşif yapılarak projesi hazırlanır. Hazırlanan projeye göre çelik kostiriksiyonları, suni çim, tel örğüleri, filesi ve aydınlatma sistemi yapılarak halı saha kullanıma hazır hale getirilir.
Basketbol Sahası Yapımı

Basketbol Sahası Yapımı

Basketbol yapılacak alana kompe çesanlı beton atılarak tepsi çekilecektir. Hazırlanan zeminin çevresine tel çit çekilir. Zemine komle akrilik kaplama uygulamsı yapılır. Sahaya aydınlatma için 200 wat let projektörler montajı yapılır. Sahaya 1 çift basketbol potası ve filesinin montajı yapılarak saha oynamaya hazır hale getirilir.
Çok Amaçlı Saha Yapımı

Çok Amaçlı Saha Yapımı

Çok amaçlı saha yapılacak alana kompe çesanlı beton atılarak tepsi çekilecektir. Hazırlanan zeminin çevresine tel çit çekilir. Zemine komle 20 mm suni çim halı kaplama uygulamsı yapılır. Sahaya aydınlatma için 200 wat let projektörler montajı yapılır. Sahaya tenis direği, basketbol potası ve filesinin montajı yapılarak saha oynamaya hazır hale getirilir.
Tenis Kort Yapımı

Tenis Kort Yapımı

Tenis kort yapılacak alana kompe çesanlı beton atılarak tepsi çekilecektir. Hazırlanan zeminin çevresine tel çit çekilir. Zemine komle akrilik kaplama uygulamsı yapılır. Sahaya aydınlatma için 200 wat let projektörler montajı yapılır. Sahaya tenis direği ve filesinin montajı yapılarak saha oynamaya hazır hale getirilir.
Voleybol Sahası Yapımı

Voleybol Sahası Yapımı

Voleybol sahası yapılacak alana kompe çesanlı beton atılarak tepsi çekilecektir. Hazırlanan zeminin çevresine tel çit çekilir. Zemine komle akrilik kaplama uygulamsı yapılır. Sahaya aydınlatma için 200 wat let projektörler montajı yapılır. Sahaya voleybol direği ve filesinin montajı yapılarak saha oynamaya hazır hale getirilir.
SOSYAL MEDYA
AR SPOR HALI SAHA İNŞAAT SAN. TİC. LTD. ŞTİ. Merkez Mah. İslambey Cad. No: 210/A Gaziosmanpaşa / İstanbul Tel : 0212 438 49 69 Faks: 0212 438 59 66 Gsm: 0532 228 20 13 E-posta: arspor@arspor.com Web: www.arspor.com
Bu site Neta Website altyapısı ile hazırlanmıştır.
Daha iyi hizmet sunabilmek için web sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Web sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş sayılırsınız.
Bizi Arayın