Hakkımızda

Vizyonumuz & Misyonumuz İnşaat sektöründe saygın bir firma olarak tanınmak, yurtiçinde ve dışında nitelikli ve kalıcı yapılara imza atmak, bunu da yaparken inşaat sektöründeki tüm ürün, metot ve imalat gelişmeleri ile inşaat teknolojilerini takip etmek, öğrenme ve uygulama ortamları yaratarak çağın gerektirdiği çevreye saygılı ve koruyucu yapıların da Türkiyede çoğalmasına ve yaygınlaşmasına katkıda bulunmaktır. Kurumsal Değerlerimiz Çağı yakalamanın, teknolojiye yapılan yatırımlarla mümkün olacağı düşüncesini ilke edinen ve daima müşteri memnuniyetini temel alarak faaliyetlerini gerçekleştiren Ar Spor, daha kaliteli ve yaygın hizmet amacıyla satış ve pazarlama çalışmalarını sürdürmektedir. Daha öncesinde fizibilitesi ve ARGE çalışmaları yapılmış mimari ve statik projeleri hazırlanmış kaliteli malzeme ile tarafımızdan yüzlerce tesis inşaat etmiştir. Firma olarak ilkemiz; en kaliteli malzemeyi en ucuza müşterimize sunmak, bunu yaparken de yapılan tesislerin insan sağlığı ve çevreye uygunluk şartlarına dikkat etmektir. Sahalarda kullandığımız suni çim, çelik konstrüksiyon, tel çit vs. malzemeler (ISO) kalite belgeli, FIFA ve UEFA test sertifikalı, Sanayi ve Ticaret Bakanlığı onaylı olup bunları teknik şartnamede ve garanti belgelerimizde teyit etmekteyiz. Geçen her zaman içersinde kendimizi geliştirerek başarılarımızı korumaya çalışırken inşaat sektöründe bir çok çalışmaya imzamızı atmış bulunmaktayız. Kalite Politikamız Faaliyetlerimizde kazandığımız / kazanacağımız bilgi birikimi, organize olma kabiliyetini ve mevcut ortamda teknolojinin sunduğu olanakları verimli bir şekilde kullanmaktır. Konularında iyi yetişmiş, Deneyimli insan kaynağı ile çalışarak, tasarımda, yapımda, montajda ve iş yönetiminde kaliteyi ve verimliliği ön plana almak, taahhüdümüz altındaki projeleri ZAMANINDA ve KALİTELİ bir şekilde yürürlükteki mevzuat, şartname ve standartlara uygun olarak tamamlamaktır.
SOSYAL MEDYA
AR SPOR HALI SAHA İNŞAAT SAN. TİC. LTD. ŞTİ. Merkez Mah. İslambey Cad. No: 210/A Gaziosmanpaşa / İstanbul Tel : 0212 438 49 69 Faks: 0212 438 59 66 Gsm: 0532 228 20 13 E-posta: arspor@arspor.com Web: www.arspor.com
Bu site Neta Website altyapısı ile hazırlanmıştır.
Daha iyi hizmet sunabilmek için web sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Web sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş sayılırsınız.
Bizi Arayın