Blog - Haber Yazıları

Halı Saha Ve Faydaları

Halı Saha Ve Faydaları

Halı saha toplumun en iyi bir şekilde günlük sporunun ve eğlencesinin yapıldığı futbolun alt yapısını oluşturduğu çocukların futbolla tanıştığı yerdir. Halı saha futbolun sevildiği yer olmasına karşılık iyi bir ticaret alanıdır. Halı saha Türkiye’de en çok tercih edilen spor tesissidir.
Halı Saha Yapımında Dikkat Edilecek Hususlar

Halı Saha Yapımında Dikkat Edilecek Hususlar

Halı saha şehir merkezi ya da şehir merkezine yakın yere yapılmalıdır. Halı saha yaptırmak için yerinizin özellikle kolay ulaşılabilir bir konumda olması ve halı sahaya toplu taşıma araçlarının gidişinin iyi bir güzergah üzerinde bulunması önemlidir.Halı sahada maç sonrası yorgun argın olan kişilerin evine kolay bir şekilde gitmesi tercih sebebini artıracaktır. Halı sahalarda Müşteri potansiyeli yüksek bölgeler tercih etmek tesisiniz kârlılığını arttıracaktır.
Kapalı Halı Saha Bakımı

Kapalı Halı Saha Bakımı

Kapalı halı saha yapıldıktan sonra işletme yapan firmalar halı sahalara hiç bakım yaptırmıyorlar. Halı sahalar kışın kar ve rüzgar vs. gibi doğal etkilere maruz kalmaktadır. Örneğin nasıl arabanızın, evinizin, elbisenizin vs. bakımını yapıyorsanız halı sahanında bakımını yapmanız gerekmektedir. Kışın bir çok halı sahalar çöküyor yıkılıyor brandası yırtılıyor.
SOSYAL MEDYA
AR SPOR HALI SAHA İNŞAAT SAN. TİC. LTD. ŞTİ. Merkez Mah. İslambey Cad. No: 210/A Gaziosmanpaşa / İstanbul Tel : 0212 438 49 69 Faks: 0212 438 59 66 Gsm: 0532 228 20 13 E-posta: arspor@arspor.com Web: www.arspor.com
Bu site Neta Website altyapısı ile hazırlanmıştır.
Daha iyi hizmet sunabilmek için web sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Web sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş sayılırsınız.
Bizi Arayın