Çok Amaçlı Saha Yapımı

Çok Amaçlı Saha Yapımı

Çok amaçlı saha yapılacak alana kompe çesanlı beton atılarak tepsi çekilecektir. Hazırlanan zeminin çevresine tel çit çekilir. Zemine komle 20 mm suni çim halı kaplama uygulamsı yapılır. Sahaya aydınlatma için 200 wat let projektörler montajı yapılır. Sahaya tenis direği, basketbol potası ve filesinin montajı yapılarak saha oynamaya hazır hale getirilir.
Çok Amaçlı Saha Yapımı
KONU :Anahtar Teslimi Açık Sistem Çok amaçlı Saha Yapımı Zemin Betonu: Yapılacak sahanın büyüklüğüne göre kalıplar çevresine bağlanır. Alana komple çesan hasırlar yerleştirilir. Çevre tel çitleri için 3mt aralıklarla klavuz (ankraj) boruları konulduktan sonra hazırlanın bu imalata BS 25 hazır beton dökülür. Atılan betonun üzerine helikopter çekilir ve böylece zemin basket halısını sermeye hazır hale getirilir. Demir Aksamı: 3mt aralıklarla hazırlanmış olan klavuz borularına 76/3mm dikey borular kaynak yapılacak ve bunlara 48/3mm alt yatay bağlantı kaynakları yapılacaktır. Her dört köşede yatay borulara diyagonal takviye yapılacaktır. Aydınlatma sistemi için saha uzun kenarlarına 5mt yüksekliğinde toplam 4 adet 76/3mm borulardan oluşan merdiven imal edilecektir. Sahaya 1 adet giriş kapısı menteşeli olarak istenilen yere yapılacaktır. Bütün demir imalatı yapıldıktan sonra, istenilen renkte endüstriyel boya yapılarak konstrüksiyon hazır hale getirilecektir. Fens Teli: Saha etrafı 4mt yüksekliğinde 50x50mm göz aralıklı, 3,5mm içi galvanizli PVC Fens teli (tel örgü) ile çevrilecektir. Fens teli gerdirilerek bağlantıları yapıldıktan sonra uzun kenarlarına 4, kale arkalarına 5 sıra, 5mm kalınlığından oluşan çelik gergi halatı çekilerek klemenslerle bağlantıları yapılacaktır. Aydınlatma: Halı sahanın yanlarında bulunan 5myüksekliğindeki alana belli aralıklarla 4 adet 100W LET projektörler karşılıklı sağlı sollu olarak konstrüksiyona ilave edilir. Aydınlatma sisteminin kablo montaj işlemleri ile topraklama işlemleri yapılıp aydınlatma panosuna bağlantıları sağlanır. TSE standartlarına uygun olan tüm malzemelerin montajı tamamlanıp sistem çalışır hale getirilir. Zemin Kaplaması: Hazırlanan beton zemin üzerine 18mm Çok amaçlı çim serilecektir. Halının ek yerleri ve çizgileri 35cm genişliğinde helmetin bezi ve çift kompenantlı poliüretan yapıştırıcı yardımıyla yapıştırılacaktır. Halı içerisine, elenip yıkanmış ve fırınlanmış silis suru kum dolgusu homojen bir şekilde yedirilerek saha futbol, basketbol, tenis kort oynamaya müsait bir şekilde teslim edilecektir. Garanti süresi 3 yıldır. (Sanayi Bakanlığı Onaylı) Spor ekipmanları: Sahaya 1 çift basket bol potası, 1 çift minyatür kale ve filesi, bir adet tenis direği ve filesinin montajı yapılacaktır.
Çok Amaçlı Saha Yapımı
Çok Amaçlı Saha Yapımı
Çok Amaçlı Saha Yapımı
Çok Amaçlı Saha Yapımı
Çok Amaçlı Saha Yapımı
Çok Amaçlı Saha Yapımı
Çok Amaçlı Saha Yapımı
Çok Amaçlı Saha Yapımı
Çok Amaçlı Saha Yapımı
SOSYAL MEDYA
AR SPOR HALI SAHA İNŞAAT SAN. TİC. LTD. ŞTİ. Merkez Mah. İslambey Cad. No: 210/A Gaziosmanpaşa / İstanbul Tel : 0212 438 49 69 Faks: 0212 438 59 66 Gsm: 0532 228 20 13 E-posta: arspor@arspor.com Web: www.arspor.com
Bu site Neta Website altyapısı ile hazırlanmıştır.
Daha iyi hizmet sunabilmek için web sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Web sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş sayılırsınız.
Çok Amaçlı Saha Yapımı
Bizi Arayın