Kapalı Halı Saha Bakımı

Kapalı halı saha yapıldıktan sonra işletme yapan firmalar halı sahalara hiç bakım yaptırmıyorlar. Halı sahalar kışın kar ve rüzgar vs. gibi doğal etkilere maruz kalmaktadır. Örneğin nasıl arabanızın, evinizin, elbisenizin vs. bakımını yapıyorsanız halı sahanında bakımını yapmanız gerekmektedir. Kışın bir çok halı sahalar çöküyor yıkılıyor brandası yırtılıyor. Kışa girmeden önce halı sahaya bilir kişi çağırıp halı sahanın demir aksamını, brandasını, tellerini ,ağını kontrol eddirip halı sahanızın bakımını yaptıra bilirsiniz. Kışa girmeden önce özellikle halı sahanın brandasını yıkayıp karın kolayca kaymasını sağlamış olursunuz. Halı sahanın brandası toz ve kirlendiği için kışın karın kaymasını engeller ve halı sahanın üzeri kar toplar buda ağırlık yaparak halı sahanızın çökmesine sebep olur. Halı sahanızın demir aksamında kırılmış, paslanmış ve boyasız yer var ise bunları boyamak ve gerekirse takviye demir ile güçlendirmek gerekir.
Kapalı Halı Saha Bakımı
Kapalı Halı Saha Bakımı
Kapalı Halı Saha Bakımı
SOSYAL MEDYA
AR SPOR HALI SAHA İNŞAAT SAN. TİC. LTD. ŞTİ. Merkez Mah. İslambey Cad. No: 210/A Gaziosmanpaşa / İstanbul Tel : 0212 438 49 69 Faks: 0212 438 59 66 Gsm: 0532 228 20 13 E-posta: arspor@arspor.com Web: www.arspor.com
Bu site Neta Website altyapısı ile hazırlanmıştır.
Daha iyi hizmet sunabilmek için web sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Web sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş sayılırsınız.
Bizi Arayın