1

Tatami Minder

Ar Spor
Tatami Minder
Bebek odasında,Çocuk odasında, Çocuk oyun alanlarında anaokulu ve kreşlerde minderlerimizi tercih edebilirsiniz. Düşme ve çarpma durumlarında yumuşak bir yapıya sahip olduğu için yaralanmaları engeller. KULLANIM ALANLARI: Çocuk oyun odalarında, İç mekan oyun odaları ve salonları, Anaokulları, çocuk yuvaları ve kreşlerde, Fiziksel rehabilitasyon merkezleri, Fitness ve sağlık kulüplerinde, (Step, Aerobik, Jimnastik, Vücut Geliştirme Salonları) Balkon ve teraslarda, Fuar Standlarında ve esneklik istenen tüm iç mekanlarda kullanılmaktadır. Ürünlerimiz % 100 Orjinal sıfır ve defosuzdur. Anaokulu ve kreş zemin kaplama malzemesi olarak kullanılır.Çocuk oyun salonları ,otel,AVM gibi mekanların çocuk klüplerinde kullanıma uygun olarak tasarlanmıştır. Kolay döşenir,sağlam ve sağlıklıdır Kaymaz özelliktedir. Çocukların rahatla oynayabileceği bir zemin yaratır. Kapalı gözenek yapısına sahiptir. Su geçirmez ve sudan etkilenmez. Temizliği kolaydır, su ile rahat temizlenir. Temizlenmek için kimyasal madde gerektirmez. UV güneş ışınlarına karşı dayanıklıdır Darbe emişi dolayısıyla düşme sonucu çocuklarda olabilecek yaralanmaları engellemektedir. 50 cm x 50 cm ölçülerinde, 13 ve 26 mm kalınlıklarda imal edilmektedir. Spor ve oyun minderleri özel köpük kauçuktan mamül yap-boz kareler şeklinde çok amaçlı yer kaplamalarıdır. Yap-boz dizaynı minderlerin birbirlerine geçerek sıkıca birleşmelerini ve gerektiğinde rahatça sökülüp bir salondan diğerine taşınmalarını sağlar. Suyu emmez ve koku barındırmaz. Kolayca temizlenir, su ve sabunla yıkanabilir. Isı izalasyonu sağlar. Elektrik geçirmez. Ses yalıtımı sağlar. Aşınmaya karşı mukavimdir. Yumuşaklığına rağmen kaygan değildir.

Bu Kategorideki Benzer Ürünler

Tatami Minder
1
Tatami Minder
Ar Spor
SOSYAL MEDYA
AR SPOR HALI SAHA İNŞAAT SAN. TİC. LTD. ŞTİ. Merkez Mah. İslambey Cad. No: 210/A Gaziosmanpaşa / İstanbul Tel : 0212 438 49 69 Faks: 0212 438 59 66 Gsm: 0532 228 20 13 E-posta: arspor@arspor.com Web: www.arspor.com
Bu site Neta Website altyapısı ile hazırlanmıştır.
Daha iyi hizmet sunabilmek için web sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Web sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş sayılırsınız.
Tatami Minder
Bizi Arayın