1

Tartan (EPDM) Zemin Kaplama

Ar Spor
Tartan (EPDM) Zemin Kaplama
EPDM zemin kaplama: 15 MM kalınlıkta tenis kortları, basketbol, çok amaçlı sahalar, çocuk oyun alanları ve her tür spor oyunları, antrenman sahaları için kullanılan çok maksatlı bir kaplama sistemidir. Poliüretan ve kauçuk esaslı bu sistem aşınmaya karşı dayanıklıdır. Elastikiyeti ve darbe emme özellikleri yüksek olması çocukların kayma, düşme, zemine çarpma gibi durumlarda yaralanma olasılığını asgariye indirir. Düzgün uygulanmış, kir, pas, yağ ve gevşek tabakalardan arındırılmış temizlenmiş beton veya asfalt zemin üzerine poliüretan astar tatbik edilir.8 mm kalınlığındaki ilk tabaka, SBR granülleri ile poliüretan bağlayıcı karıştırılarak sıcak döküm olarak serilir. İkinci tabaka ultraviyole ve ozon direnci son derece yüksek, özel karışım EPDM kauçuk granülleri poliüretan bağlayıcı ile karıştırılarak ilk tabakanın üzerine sıcak döküm olarak 7 mm kalınlıkta tatbik edilir. Kullanım amacına uygun olarak çizgilerin çizilmesi ile saha oyuna hazır hale getirilir.

Bu Kategorideki Benzer Ürünler

Tartan (EPDM) Zemin Kaplama
1
Tartan (EPDM) Zemin Kaplama
Ar Spor
SOSYAL MEDYA
AR SPOR HALI SAHA İNŞAAT SAN. TİC. LTD. ŞTİ. Merkez Mah. İslambey Cad. No: 210/A Gaziosmanpaşa / İstanbul Tel : 0212 438 49 69 Faks: 0212 438 59 66 Gsm: 0532 228 20 13 E-posta: arspor@arspor.com Web: www.arspor.com
Bu site Neta Website altyapısı ile hazırlanmıştır.
Daha iyi hizmet sunabilmek için web sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Web sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş sayılırsınız.
Tartan (EPDM) Zemin Kaplama
Bizi Arayın