1

Panel Çit

Ar Spor
Panel Çit
Panel Çit: Panel çit çevre güvenlik çit sistemlerinde sınır belirleyici ve güvenlik sağlayan puntalı tel çit ürünüdür. Çevre güvenlik sistemlerinin en çok kullanılan ürünü panel çit punto kaynaklı modüler üretim modeliyle tel çit sistemlerinde geniş bir alana sahiptir. Ürünümüz bütün rall kodlarında üretilebilir olması sebebiyle sizlere tercih etme şansını sunuyor. Panel çit toprak zemin ve beton zeminlerde montajlama aparatları ile bütün arazi şartlarına uygunluk gösterir. Ayrıca kötü hava şartlarında deforme olmaz. Kullanım Alanları: Bahçe çitleri – köprü ve otoyollar – park etrafı çitleri- makina etrafı güvenlik çitleri Panel Çit Özellikleri Örgü teli çit sistemlerinden farklı olan panel çit sabit yapısı ile kolay montaj ve demontaj edilebilir. Birden çok ebatta üretilebilmesi ve farklı renklere boyanabilmesi ile yapılarınıza en uygun hale getirilebilir. Panel çit yüksekliği 50 cm ile 250 cm arasındadır. Panel çit ham maddesinde kullanılan tel çit galvanizdir ve üretimden sonra elektrostatik boya ile boyanmaktadır. Bu sebeple paslanmaz ve deforme olmaz.

Bu Kategorideki Benzer Ürünler

Panel Çit
1
Panel Çit
Ar Spor
SOSYAL MEDYA
AR SPOR HALI SAHA İNŞAAT SAN. TİC. LTD. ŞTİ. Merkez Mah. İslambey Cad. No: 210/A Gaziosmanpaşa / İstanbul Tel : 0212 438 49 69 Faks: 0212 438 59 66 Gsm: 0532 228 20 13 E-posta: arspor@arspor.com Web: www.arspor.com
Bu site Neta Website altyapısı ile hazırlanmıştır.
Daha iyi hizmet sunabilmek için web sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Web sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş sayılırsınız.
Panel Çit
Bizi Arayın