1

Akrilik Zemin Kaplama

Ar Spor
Akrilik Zemin Kaplama
Akrilik Zemin Kaplaması: • Beton zeminin basınçlı su ve hava kompresörü ile temizlenmesi. • Beton üzerine dolgu malzemesi (Cushion Avrylic Resurfacer) uygulamasının yapılması • Dolgu üzerine 2 kat akrilik renk katı (Acrylic Precoat) uygulanması • Akrilik kaplaması yapılmış zemin üzerine tenis oyun çizgilerinin çizilmesi. Cushion; Su bazlı akrilik bağlayıcının 0,5mm-1,0mm ince granül veya 1,0mm-2,0mm kalın granüllü iki tip kauçuk ile karışımından hazırlanan zemin kaplama malzemesidir. Zemine esneklik kazandırmak için kullanılır. Cushion Sistem sırasıyla Resurfacer ( Dolgu Katı ), ince granüllü cushion ve son kat boya uygulamasından oluşur. Standart sisteme nazaran daha esnek bir yapıya sahiptir. Bu sayede daha konforlu ve sağlıklı bir oyun sağlar. Tenis kulüpleri, oteller, üniversiteler, toplu konut spor alanlarında vs. tercih edilir.

Bu Kategorideki Benzer Ürünler

Akrilik Zemin Kaplama
1
Akrilik Zemin Kaplama
Ar Spor
SOSYAL MEDYA
AR SPOR HALI SAHA İNŞAAT SAN. TİC. LTD. ŞTİ. Merkez Mah. İslambey Cad. No: 210/A Gaziosmanpaşa / İstanbul Tel : 0212 438 49 69 Faks: 0212 438 59 66 Gsm: 0532 228 20 13 E-posta: arspor@arspor.com Web: www.arspor.com
Bu site Neta Website altyapısı ile hazırlanmıştır.
Daha iyi hizmet sunabilmek için web sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Web sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş sayılırsınız.
Akrilik Zemin Kaplama
Bizi Arayın